Талановиті хмільничани - переможці  Всеукраїнської онлайн виставки- конкурсу

25 січня 2021 року розпочалася Vl   Всеукраїнська онлайн виставка- конкурс  " Талановиті! Наполегливі! Успішні!" - 2021, яка тривала до 1 березня. Організаторами конкурсу стали: - Національний університет імені  М.П. Драгоманова - Кафедра позашкільної освіти ІПФ імені М.П.Драгоманова - Міжнародна асоціація позашкільної освіти. Мета виставки- конкурсу - пошук та підтримка талановитих дітей та молоді, презентація їх творчого доробку, професійна орієнтація на педагогічну діяльність та подальше навчання й самореалізація. На виставку- конкурс було подано понад п'ять тисяч заявок від представників закладів позашкільної освіти, загальної середньої освіти, професійно - технічної та вищої освіти. Проводилася виставка- конкурс у двох номінаціях: - художньо- естетичний напрям позашкільної освіти; - науково- технічний напрям позашкільної освіти. Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості міста Хмільника взяли активну участь в онлайн- конкурсі. Роботи талановитих гуртківців були гідно оцінені високопрофесійним журі. За результатами виставки- конкурсу шість вихованців закладу було нагороджено Дипломами першого ступеня, четверо вихованців отримали Сертифікати. Також  організатори заходу відмітили Подяками педагогів Центру дитячої та юнацької творчості Паламарчук Л.В. та Лукащук Т.А.  за підготовку учасників Всеукраїнського конкурсу. Вітаємо переможців  із значними здобутками та творчими успіхами на високому Всеукраїнському рівні.

10:22 09.03.2021

ВИХОВАНЦІ ЦЕНТРУ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ ФЕСТИВАЛЮ КІНО

9 жовтня у місті  Вінниці нагородили дітей-учасників аматорського військово- патріотичного фестивалю короткометражного кіно "Погляд у майбутнє".Їм вручили подарунки, грошові премії та дипломи.

11:05 15.10.2020

Вихованка Центру дитячої творчості – переможець конкурсу медіа

Вихованка гуртка «Школа журналістики» / керівник  гуртка Бараболя Ю.В./,  Центру дитячої та юнацької творчості Біла Каріна  взяла участь  у     VІІ обласному  конкурсі  медіа «Вінниччина  - мій рідний край»,  присвяченому Дню незалежності України .

16:49 29.09.2020