Вихованка Центру дитячої творчості – переможець конкурсу медіа

Дата: 29.09.2020 16:49

Вихованка гуртка «Школа журналістики» / керівник  гуртка Бараболя Ю.В./,  Центру дитячої та юнацької творчості Біла Каріна  взяла участь  у     VІІ обласному  конкурсі  медіа «Вінниччина  - мій рідний край»,  присвяченому Дню незалежності України .

Організаторами  конкурсу стали  Департамент освіти і науки Вінницької облдержадміністрації, Вінницький обласний Будинок культури учителя та Вінницька обласна організація Національної спілки журналістів України.

Мета конкурсу – забезпечити всебічну підготовки дітей  та  молоді  до ефективної взаємодії  з сучасною системою медіа. Формувати  медіа- обізнаність, медіа- грамотність, медіа-компетентність  підростаючого покоління, підвищувати   громадську та суспільну активність  обдарованої молоді.

Юна журналістка представила на конкурс свою творчу  роботу -  репортаж із засідання Клубу вихідного Дня «Дар Янгола».

За підсумками конкурсу Біла Каріна зайняла  призове місце і отримала Диплом  ІІІ ступеня у номінації «Кращий телерепортаж».

Також Білу Каріну було відзначено спеціальною Грамотою як «Кращого інтерв’юера».

Вітаємо талановиту вихованку Центру дитячої та юнацької творчості з перемогою!