Гурток автомоделювання кордові та трасові

Керівник гуртка: Кравчук  Олександр Іванович - вища  педагогічна освіта, закінчив Вінницький державний педагогічний  університет, вчитель трудового  навчання.

Моє педагогічне кредо : Творчість  допомагає дітям повірити в себе, та в свої сили”.

Автомоделізм - це  один з основних та наймасовіших і  найзахоплюючих видів спорту.

Метою  роботи  гуртків є формування компетентної, творчої особистості  школярів у процесі навчально-виховної роботи.  Гуртківці поглиблюють свої знання отриманні на уроках математики, фізики, праці, креслення.

Під час виготовлення моделей в дітей формуються необхідні практичні вміння та навики роботи різними інструментами,розвивається технічне мислення,просторова уява, конструкторські здібності.

Відвідуючи гурток діти ознайомлюються з історією автомобілебудування , конструкцією та технологією виготовлення моделей, способами запуску моделей на кордодромі та трасі.

Гурток автомоделювання ( кордові та трасові)  охоплює 45 дітей, віком від 10 до 16 років, це учні 4-11 класів. Під час роботи на гуртку діти самостійно виготовляють трасові та кордові моделі, та  приймають участь в змаганнях.