Творча майстерня відеографії 2022-2023

Пластиліновий мультфільм "Рукавичка"

Над пластиліновим мультфільмом "Рукавичка" працювали вихованці гуртка різних вікових груп протягом січня. Діти ліплять елементи з пластиліну і тим самим розвивають пальчикову моторику. Пізніше відбувався процес покадрової зйомки, в результаті отримали мультфільм-казку із дитячим озвученням.

15:06 01.02.2023

Документальний проєкт "Михайло Грушевський-видатний українець"

Документальне кіно "Михайло Грушевський-видатний українець" Михайло Грушевський - Великий Українець, про якого завжди пам’ятатимуть нащадки. Його погляди щодо державного будівництва, соборності українських земель, обстоювання «права самому порядкувати на власній землі» нині є особливо актуальними.

15:13 08.11.2022

Повертайтесь до нас з Перемогою!

Вихованка гуртка " Школа журналістики" Центру дитячої та юнацької творчості Вікторія Матяш підготувала репортаж з майстер- класу " Повертайтесь до нас з Перемогою!"

14:59 04.11.2022