Миколай до нас іде – мир і щастя нам несе!

Дата: 29.12.2022 16:57

День святого Миколая 2021 – що не можна робити – прикмети

29 грудня ЦДЮТ Хмільник для наймолодших вихованців закладу відбулося свято «Миколай до нас іде – мир і щастя нам несе!».

Творча майстерня відеографії підготувала  відеозапис свята, щоб потішити малят "Пізнайка" та їх рідих.

Попри те, що свято для дітей не одразу розпочалося, через оголошення повітряної тривоги, і маленькі «пізнайки», що завітали на новорічну казку, змушені були піти в укриття, їхні бажання таки здійснилися: Святий Миколай прийшов до них і розвіяв усі хмари, які зібралися, щоб затьмарити свято зустрічі із новорічною казкою.

Забувши про усі тривоги та негаразди маленькі глядачі поринули у світ казки та дивовижних пригод.

Лялькову виставу «Різдвяна рукавичка» підготували вихованці гуртка «Лялькового театру» - керівник Наталія Луценко.

Діти, зачаровані виставою, сміялися, хвилювалися і раділи разом із героями казки.

А коли до маленьких «чомучок» вийшли Зимонька і Святий Миколай діти від захвату раз по раз плескали в долоньки, їхні оченята, переповнені емоціями, сяяли радістю і відчуттям свята.

Завітали до дітей талановиті вихованці Школи мистецтв (художній керівник Тетяна Наумчак), які подарували усім присутнім свої новорічні пісні.

Діти відгадували загадки, бавилися в ігри, читали віршики Святому Миколаю!

І у кожному дитячому віршику звучало «Миколаю, принеси нашій Україні Перемогу і мир!» І так по дорослому розумів кожен із цих маленьких діточок оте таке бажане і вагоме «Мир!». І так хотілося б їм разом із солодким подарунком отримати від Миколая і оцей, такий бажаний, і такий очікуваний подарунок: безхмарне небо і щасливе дитинство.

Юлія Бараболя, заступник директора ЦДЮТ