Подарунки воїнам –захисникам від педагогів та вихованців ЦДЮТ

Дата: 03.12.2020 11:44

Подарунки воїнам –захисникам від педагогів та вихованців

Центру дитячої та юнацької творчості

З 25 листопада по 1 грудня 2020 р. педагоги та вихованці Центру дитячої та юнацької творчості провели акцію «Солодке свято – воїну- захиснику!», присвячену Дню Збройних сил України.

Колектив закладу  зібрав солодощі до святкового столу, а гуртківці виготовили сувеніри для українських воїнів:  «Янголи» та «Ляльки- обереги».

Також до акції доєдналися лідери учнівського самоврядування м. Хмільника, зібравши  у подарунок предмети гігієни, теплі речі, вітальні листівки.

Через волонтерів  і  діти , і педагоги передали    воїнам - землякам  зворушливі привітання зі святом та теплі слова підтримки .

Волонтер  Микола  Михальнюк  подякував усім  за  святкові вітання і подарунки для воїнів-захисників, які стоїть на сторожі   мирного життя .