"Знай і люби свій край!"

Вихованки гуртка " Моделювання іграшок- сувенірів" - керівник Тетяна Лукащук, взяли участь у міському етапі Всеукраїнської виставки- конкурсу декоративно- ужиткового мистецтва " Знай і люби свій край!"

16:09 21.03.2023

Юні автомоделісти - призери обласних змагань

Юні автомоделісти - призери обласних змагань Вихованці гуртка «Автомоделювання»  Центру дитячої та юнацької творчості м. Хмільника взяли участь в обласних змаганнях з автомодельного спорту (трасові моделі).

15:22 10.03.2023

Онлайн-конкурс «Кобзар і Україна»

Вихованка гуртка « Школа журналістики» Центру дитячої та юнацької творчості Марія Кравцова підготувала на обласний онлайн-конкурс «Кобзар і Україна» уривок з поеми Т.Г. Шевченка «І мертвим, і живим, і ненародженим» та вірш Юлії Бараболі «Зупинися, світе!».

15:16 09.03.2023

Герої, народжені Майданом

20 лютого українці вшановують пам'ять Героїв України, Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за право вільно жити, думати, обирати шлях свого майбутнього.

14:57 17.02.2023

Юні авіамоделісти з Хмільника випробовували свої «перші крила»

29 січня 2023 року у Вінницькому міському палаці дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної відбулися відкриті змагання серед учнівської молоді з авіамодельного спорту «Перші крила». У змаганнях взяли участь вихованці гуртка «Авіамоделювання» Центру дитячої та юнацької творчості м. Хмільника - Максим Сікорський, Олександр Замула, Остап Сосновський, Богдан Сосновський разом із своїм педагогом Юрієм Задорожнюком.

14:17 30.01.2023