Сучасне навчальне заняття як важлива сходинка у професійному зростанні керівника гуртка

Дата: 20.03.2023 15:24

Сучасне навчальне заняття як важлива сходинка

у професійному зростанні керівника гуртка

Возможно, это изображение 7 человек, люди учатся и лего

Педагоги Центру дитячої та юнацької творчості добре знають, що лише постійне самовдосконалення , повсякденна праця над підвищенням свого фахового рівня та майстерності дадуть добрі успіхи та результати, а також сприятимуть ефективності якісного навчання.

Тому відкриті заняття, які проводять керівники гуртків, що атестуються, важливі , насамперед, з точку зору презентації своєї майстерності: які методи та форми роботи використовує педагог під час навчального процесу , як вміє побудувати свої заняття так, аби вони були цікавими, змістовними та творчими.

16 березня 2023 р. своє відкрите заняття провела керівник гуртка «Творча майстерня відеографії» Катерина Семьонова, яка, розкриваючи тему заняття, розповіла дітям про історію створення анімаційних фільмів, презентувала найкращі анімаційні роботи своїх вихованців, ознайомила гуртківців із видами мультиплікаційних фільмів, та створенням спецефектів за допомогою комп’ютерних програм.

Під час практичної роботи гуртківці із задоволенням та наполегливістю опановували нові можливості створення сучасних анімаційних фільмів.

І хоч керівник гуртка має зовсім невеликий досвід роботи , але прагнення навчитися, пізнати , розкрити дітям щось нове і цікаве допомагає педагогу впевнено крокувати до майстерності.

Юлія Бараболя ,

заступник директора ЦДЮТ