Лялькові вистави для наймолодших вихованців Центру дитячої та юнацької творчості

Дата: 11.03.2024 17:21

5 та 7 березня 2024 року вихованці гуртка «Ляльковий театр» (керівник гуртка Наталія Луценко) Центру дитячої та юнацької творчості показали для наймолодших школярів та дошкільнят лялькову виставу « У світі казки».

Перед початком вистави діти разом з батьками доєдналися до збору коштів на ЗСУ та зробили свій внесок до наближення перемоги.

Діти із задоволенням знайомилися із казковими героями, поринувши у світ пригод та веселих історій.

Маленькі глядачі завзято плескали в долоні, підспівували в такт головним героям лялькової вистави та підказували , як їм вийти із небезпечних ситуацій.

Після закінчення лялькової вистави юні актори провели майстер-клас для своїх глядачів. Діти із задоволенням одягали на руки ляльки- рукавички, аби відчути себе в ролі артистів.

Вихованці гуртка «Ляльковий театр» подарували маленьким глядачам гарний настрій та позитивні емоції.