Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості – переможці обласного конкурсу «Знай і люби свій край»

Дата: 14.04.2023 16:50

Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості –

переможці обласного конкурсу «Знай і люби свій край»

З 27 березня по 11 квітня 2023 р. на базі Вінницького обласного центру технічної творчості учнівської молоді проводилася обласна виставка-конкурс «Знай і люби свій край», участь у якій взяли 39 команд позашкільних закладів Вінниччини.

Такі виставки-конкурси проходять щорічно з метою популяризації своєрідності народної культури, відродження традицій народного мистецтва, підтримки та розвитку декоративно-ужиткового мистецтва серед учнівської молоді.

Гуртківці Центру дитячої та юнацької творчості взяли активну участь у виставці -конкурсі і представили свої найкращі роботи, над якими працювали протягом навчального року разом зі своїми педагогами. Тому і результат не забарився - вихованці гуртків «Паперопластика» (керівник гуртка Лідія Паламарчук) та «Моделювання іграшок-сувенірів» (керівник гуртка Тетяна Лукащук) зайняли призові місця:

Дипломами І ступеня нагороджені:

Похила Ольга

Кравчук Марія

Паламарчук Олександра

Дипломом ІІ ступеня нагороджена:

Казарцева Марія

Дипломами ІІІ ступеня нагороджені:

Доброгівська Оксана

Войціцька Катерина

За підсумками усіх розділів виставки-конкурсу «Знай і люби свій край» команда Центру зайняла друге призове місце.

Три найкращих роботи наших вихованців відібрано для участі у третьому Всеукраїнському етапі виставки-конкурсу, яка відбудеться у м. Києві.

Вітаємо учасників конкурсу із перемогою та бажаємо впевнено йти до здійснення своїх мрій, підкорюючи все нові і нові вершини .

Юлія Бараболя,

заступник директора ЦДЮТ

Возможно, это изображение 1 человек

Возможно, это изображение 1 человек и текст «SHOT SH ON MI PLAY DUAL CAMERA»