Освітяни міста відвідали Великодню майстерню у Центрі дитячої та юнацької творчості

Дата: 10.04.2023 16:42

Освітяни міста відвідали

Великодню майстерню

у Центрі дитячої та юнацької творчості

Возможно, это изображение 4 человека и лего

7 квітня 2023 р. до Великодньої майстерні Центру дитячої та юнацької творчості завітали на майстер-клас «Великодній кошик» учителі молодших класів Ліцеїв № 2, № 4 та педагоги Інклюзивно-ресурсного центру.

На початку заходу до запрошених гостей звернулася директор Центру Наталія Луценко, яка розповіла про заклад та напрямки гурткової роботи, успіхи та досягнення вихованців і педагогів в обласних, Всеукраїнських конкурсах. Керівник закладу показала навчальні кабінети, ознайомила колег з найкращими роботами талановитих вихованців, запропонувала продовжити тісну співпрацю між ліцеями та Центром творчості.

Керівники гуртків «Паперопластика» Лідія Паламарчук та «Моделювання іграшок-сувенірів» Тетяна Лукащук створили для учасників майстер-класу приємну атмосферу доброзичливості, у якій було місце для спілкування, дружніх посмішок, обговорення професійних проблем, а найголовніше – для творчого самовираження. Педагоги відчули себе в ролі школярів і залюбки взялися виготовляти святкові сувеніри. Результати творчого натхнення та праці не забарилися – у руках педагогів з’явилися Великодні кошики із вухатими зайцями-писанками. І треба було бачити, як тішилися та раділи учителі своїй майстерності й умінню, як захоплено ділилися враженнями і емоційно обмінювалися схвальними компліментами. Напевно, то велика радість поринути в творчий процес, на мить забути про всі проблеми і відчути себе просто дітьми.

На завершення заходу колектив Центру дитячої та юнацької творчості запросив усіх учасників майстер-класу до дружньої бесіди із запашною кавою, духмяним чаєм та домашніми смаколиками.

Юлія Бараболя,

заступник директора ЦДЮТ