Воркшоп "Великодні стікери"

Дата: 25.03.2023 16:13

Возможно, это иллюстрация (карта, постер, пирог, хлеб и календарь)

У Центрі дитячої та юнацької творчості продовжує свою роботу Великодня майстерня, де діти мають можливість власноруч зробити стікери для користування у Viber

Із задоволенням прийшли діти на воркшоп «Великодні стікери», який провела керівник гуртка «Творча майстерня відеографії» Катерина Семьонова.

Першим етапом було створення фігурок із пластиліну на Великодню тематику: паски, крашанки, писанки... Другим етапом було фотографування кожного виробу на однорідному фоні. Третій етап-перенесення відзнятого матеріалу на комп'ютер та їх обробка у програмі фотошоп. На цьому етапі діти намагались самі покращити фото їхніх робіт. І над завершальним етапом, найклопіткішим, детальною обробкою кожного фото займались діти старшого віку.

Готові роботи було завантажено у «магазин стікерів». Відтепер юні хмільничани зможуть привітати зі святом своїх рідних та близьких стікерами, виготовленими власноруч.

Юлія Бараболя, заступник директора ЦДЮТ