майстер-класи «Святкова листівка» та « Декоративна ялинка».

Дата: 05.01.2024 15:59

28 грудня 2023 р. у Центрі дитячої та юнацької творчості було проведено два майстер-класи «Святкова листівка» та « Декоративна ялинка».

Усі бажаючі змогли відвідати Новорічні майстерні гуртків «Образотворче мистецтво» та «Текстиль-дизайн».

Керівник гуртка «Образотворче мистецтво» Лідія Паламарчук запропонувала всім учасникам заходу виготовити святкову листівку у вигляді рукавички.

Діти виконували роботу в 3 D форматі із застосуванням техніки «аплікація з елементами витинанки та малювання».

Усі, хто завітав до майстерні із захопленням вирізали свою різдвяно- новорічну листівку та оздоблювали її. У своїй роботі вихованці гуртка використовували декоративну стрічку, кольоровий папір, витинанку.

А в цей час, на гуртку «Текстиль -дизайн», педагог Тетяна Лукащук проводила майстер-клас із виготовлення декоративної ялинки. Для пошиття новорічної красуні керівник гуртка запропонувала використати різнобарвний текстиль та прикрасити виріб декоративними стрічками, бісером, ґудзиками.

Строкаті ялинки та різдвяно-новорічні листівки народжувалися із кольорових мрій дітей , а в тих мріях щасливе дитинство і мирне небо над Україною, і обов’язково весна, така сонячна, квітуча, і з Перемогою .

Юлія Бараболя ,

заступник директора ЦДЮТ