Майстер-клас «Різдвяний ангелочок»

Дата: 26.12.2023 15:41

26 грудня 2023 р. у Центрі дитячої та юнацької творчості, на гуртку «Паперопластика» , було проведено майстер-клас« Різдвяний ангелочок».

Керівник гуртка Лідія Паламарчук дуже креативно підійшла до підготовки майстер-класу. Педагог розробила схему ангелочка, всередину якого діти мали покласти цукерку. А солодощі керівник гуртка підготувала заздалегідь, та так, щоб усім вистачило і, щоб кожен обрав собі цукерку до смаку.

Діти із задоволенням працювали над виготовленням новорічних сувенірів, які мали стати гарною прикрасою для ялинки, або чудовим подарунком рідним та друзям.

Доєдналися до майстер-класу навіть деякі бабусі і мами , аби допомогти наймолодшим учасникам справитися із творчим завданням.

Діти тішилися, що цього разу не довелося відкладати захід через тривогу і їм таки вдалося реалізувати свої творчі фантазії та створити собі новорічний настрій.

Юлія Бараболя,

заступник директора ЦДЮТ