Вихованка Центру дитячої та юнацької творчості підкорила зоряний шлях «STAR WAY».

Дата: 06.04.2021 12:42

18 березня 2021 року було підведено підсумки  дистанційного Всеукраїнського фестивалю- конкурсу  дитячо- юнацької журналістики «STAR WAY», який організували  Комунальне некомерційне підприємство  «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Зоряний» Кременчуцької міської ради Полтавської області, Медіа-Центр «Зоряний TV» КНП «ДЗОВ «Зоряний», Управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської  ради, Департамент освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області.

Фестиваль-конкурс  під гаслом «Моє майбутнє – у моїх руках» відбувся у період  з 10 грудня 2020 року по 15 лютого 2021 року.

Захід проводився з метою залучення і стимулювання дітей та молоді до соціальної активності в громадському, культурному, економічному житті міста, країни, формування почуття гідності громадянина; виховання нового інтелектуально розвиненого, медіаграмотного й духовно багатого юного   покоління – майбутнього нації, країни.

Фестиваль-конкурс проводився за номінаціями:

Відео-робота:

• інтерв’ю (тривалістю до 7 хвилин);

• передача (тривалістю до 7 хвилин);

• соціальне відео (тривалістю до 3 хвилин);

• реклама (тривалістю до 1 хвилини);

• фото-репортаж (1 репортаж включає не більше 5-ти фото).

Участь у Всеукраїнському фестивалі взяла  талановита Хмільничанка, вихованка Центру дитячої та юнацької творчості Пастушенко Катерина, гурток « Творча майстерня відеографії»- керівник гуртка Володимир Пастушенко.

Вихованка закладу представила на конкурс свою творчу роботу  Стоп  булінг  «Не ображай сам і не дозволяй іншим ображати!», у номінації «Соціальне відео».

За підсумками журі Пастушенко Катерина зайняла перше місце у Всеукраїнському фестивалі - конкурсі «STAR  WAY» і була відзначена Дипломом першого ступеня, кубком та подарунками.

Подякою від організаторів заходу був нагороджений керівник гуртка Пастушенко Володимир за підготовку призера конкурсу.

Вітаємо із вагомою та впевненою перемогою талановиту вихованку закладу та творчого педагога!