Ми діти твої, ми твоє серце, Вкраїно!

Дата: 21.01.2022 12:35

Ми діти твої, ми твоє серце, Вкраїно!

20 січня 2022 року у Центрі дитячої та юнацької творчості було проведено флешмоб «Ми діти твої, ми твоє серце, Вкраїно! », присвячений Дню Соборності України.

Наймолодші вихованці закладу , що відвідують гурток «Пізнайко», активно доєдналися до святкування визначного дня в історії українського державотворення .

Маленькі «чомучки» слухали розповідь педагога про символи України та українського роду , про те, як добре, коли у великій дружній сім’ї панує лад,розуміння,єдність і любов, бо така сім’я є щасливою, дужою і успішною.

Гуртківці із задоволенням продовжили свою виховну годину яскравим флешмобом, під час якого кожна їхня побудована композиція нібито промовляла: "Ми діти твої, ми твоє серце, Вкраїно, і ми хочемо , щоб ти була єдина та неподільна, щоб ми жили у великій щасливій і дружній родині!".