День відчинених дверей у Центрі дитячої та юнацької творчості

Дата: 18.09.2023 11:56

15 вересня  Центр дитячої та юнацької творчості гостинно відчинив свої двері для дітей Хмільницької громади.

У цей день діти разом з батьками мали змогу ознайомитися з роботою гуртків, обрати для себе те, що найбільше припало до душі.

Діти разом з батьками брали участь у майстер-класах, дивилися презентаційні ролики про заклад, уважно слухали розповіді педагогів про гуртки та про те, які дивовижні речі можна навчитися робити своїми руками.

Тепла творча атмосфера , створена талановитими педагогами позашкільного навчального закладу, захопила  юних відвідувачів та їх батьків .  Усі дружно, з великим задоволенням доєдналися до цікавих  заходів. До великої родини             Центру дитячої та юнацької творчості влилася нова хвиля  вихованців,  які навчатимуться  улюбленої справи, прославлятимуть своє рідне місто своїми здібностями та талантами.

То ж нехай кожен і кожна знайде себе на строкатій стежині творчості!

Юлія Бараболя , заступник директора ЦДЮТ