Задорожнюк Юрій Григорович

Дата: 24.09.2022 11:01

Посада: керівник гуртка «Авіамоделювання» (кордові, вільнолітаючі та радіокеровані моделі).

Педагогічний стаж: 16 років.

Освіта: Закінчив Львівський державний аграрний університет.

Творче кредо: Кожен учитель, кожен батько мріє про те, щоб його діти виросли допитливими людьми, щоб у юному серці запалав вогник жадоби пізнання. Але як запалити цей вогник? Треба розкривати перед дітьми книгу життя, живі яскраві сторінки навколишнього світу. Нехай дитина сама перегортає сторінки цієї книги, нехай відчує себе шукачем і землепрохідцем. Від нас, дорослих, залежить те, щоб дитина відчула романтику, красу і пізнання. Щоб мати - треба вміти, щоб вміти - треба навчитись, щоб навчитись - треба займатись.

Мета програми гуртка: Авіамоделювання – поширений вид технічної творчості. Це одне з улюблених занять учнівської молоді, масовий технічний вид спорту, який допомагає ознайомитися зі світом авіації. Заняття в гуртку не лише розвивають у дітей інженерні навички, а й допомагають їм набувати знань з математики, фізики, хімії, креслення та інших дисциплін, допомагають організувати змістовне дозвілля. У вихованців гуртка формується інтерес до творчості та комунікативні якості, виховується патріотизм, любов до України, гордість за її досягнення.

Гуртківці беруть активну участь у міських та обласних змаганнях, виставках та є неодноразовими призерами і переможцями.