Всеукраїнський відеочелендж «Олександр Білаш між звуками й словами».

Дата: 02.04.2021 09:17

Лідери учнівського самоврядування  м. Хмільника, Центру дитячої та юнацької творчості  перейняли  естафету  Всеукраїнського відеочеленджу  «Олександр  Білаш між звуками й словами», який розпочав Будинок дитячої творчості Шевченківського району м. Києва.

Захід присвячений 90-річчю від Дня народження корифея української культури, Лауреата Національної премії імені Т. Г.Шевченка, поета, композитора і педагога  Олександра Білаша.

Керівник проєкту – методист Центру дитячої та юнацької творчості  та координатор  лідерів учнівського самоврядування Юлія Бараболя.

Учасники проєкту : Герасімова Олена , Липень Юліана, Ганіна Альона, Чиж Аліна, Килимнюк Дмитро.