Майстер - клас "Квітує Хмільник щасливим дитинством"

Дата: 28.09.2021 08:10

20 вересня 2021 року до Центру дитячої та юнацької творчості було запрошено учнів школи № 4 на майстер- клас " Квітує Хмільник щасливим дитинством".

Педагоги закладу Паламарчук Л.В. та Лукащук Т.А. творчо та майстерно підійшли до вибору і підготовки майстер - класу, використовуючи в роботі дві техніки - малюнок та аплікація.

Із задоволенням творили діти красу своїми руками: вирізали, клеїли, хтось чіпляв метелики, хтось квіточку, хтось хмаринку - ось так дружно, усім колективом і зробили дивовижну картину, яка вийшла напрочуд гарною, яскравою," живою".

На завершення майстер- класу школярі подякували педагогам за подаровані хвилини творчості , за чудову картину, яка тепер буде висіти у їхньому класі.