Школа журналістики

Керівник гуртка: Бараболя Юлія Віталіївна

Гурток «Школа журналістики»  працює з 2002 року.

Мета програми гурткової роботи – це створення умов для оптимальної соціальної та творчої самореалізації особистості, інтелектуального самовдосконалення. Формування медіа - культури, вивчення основ журналістської майстерності.

На гуртку займаються  діти віком від 9 до 17 років. Починаючи з перших днів знайомства із гуртковою роботою школярі поринають у вир різноманітних всебічних захоплень. Діти навчаються самостійно писати казки, вірші, оповідання, здобувають навики стилістичної майстерності, пізнають  ази  журналістської роботи. Розвиток комунікативних здібностей сприяє умінню, за лічені хвилини, підкорити аудиторію своїм красномовством. Гуртківці проводять цікаві й змістовні бесіди такі як: «Різдвяні свята», «Звичаї і традиції», «Я і світ навколо», «Умій розкрити свої здібності», «Шкідливі звички підлітка», «Як стати лідером». Діти беруть участь у міських поетичних конкурсах та конкурсах читців, займають призові місця.

Вихованці гуртка проводять   пошуково – дослідницьку роботу, відвідують ветеранів Другої світової війни та учасників АТО, записують їхні спогади, збирають фотоматеріали, копії документів, листи, біографічні дані, опрацьовують матеріали і пишуть нариси.  Гуртківці, які мають хист до художнього слова створили свої перші маленькі збірочки: «Перша ластівка», «На струнах поезії», «Рідний мій край», «Лісові друзі», «Таємниця пральних машин». «На зоряних крилах таланту».

Юні журналісти досліджують і вивчають  звичаї і традиції Хмільницького краю, його культурну спадщину, беруть участь в обласних краєзнавчих експедиціях, народознавчих конкурсах, займають призові місця.

На заняттях дітям цікаво, тут завжди панують творча атмосфера і  живе спілкування. Діти із задоволенням відвідують літературно-мистецькі зібрання, проводять спільні творчі зустрічі з поетами – земляками.

Гуртківці є активними учасниками усіх міських заходів і свят, беруть цікаві інтерв’ю, пишуть статті до місцевої преси, на сайт міста, ведуть власні блоги.

Гуртківці є переможцями обласних та Всеукраїнських конкурсів.

Наші гуртківці активні учасники міських заходів

Меланки 2022

Новорічно- різдвяна програма «Щедрий вечір, добрий вечір…»

11:02 13.01.2022