Про ЦДЮТ

Відповідно до Закону України «Про освіту», Закону «Про позашкільну освіту», наказу Міністерства освіти і науки України 16.04.2002 N 238 Про затвердження Положення про центр, будинок, клуб науково-технічної творчості учнівської молоді, станцію юних техніків рішенням виконавчого комітету Хмільницької міської ради №249 від 30.11.1995 року в м. Хмільнику був створений Центр дитячої та юнацької творчості внаслідок  злиття Станції юних техніків та Будинку школяра.

Повна назва закладу та його адреса:

22000, м. Хмільник Вінницької області, вул Шевченка, 3, тел: (04338) 2-26-11

друге приміщення: вул. Літописна, 5

e-mail: xmcdut@gmail.com

Дата заснування:

Заклад засновано у грудні 1995 року, внаслідок злиття Будинку школярів  та станції юних техніків (рішення виконавчого комітету Хмільницької міської ради народних депутатів Вінницької області від 30.11.1995 р.  №249 « Про створення центру художньої та технічної дитячої творчості».

Директор: Луценко Наталія Вікторівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи: Бараболя Юлія Віталіївна

У закладі працює: 11  педпрацівників, із них 10 за основним місцем роботи і 1 за сумісництвом.

Напрямки гурткової роботи: художньо- естетичний, технічний, спортивний,  краєзнавчий, декоративно-ужитковий.

Кількість гуртків: 17

Кількість дітей: 480

Душа дитини, то як ніжний цвіт,

Що розквітає на родючім грунті.

Бере початок велетенський світ

Із тих джерел, що відкривають люди.

Саме такі джерела знаходимо ми у душах наших дітей, відкриваємо їхні таланти, збагачуючи їхні таланти.

Центр дитячої та юнацької творчості – це своєрідна територія дитинства, де мешкають своєрідні мрії, де щоденно по високих сходинках неспинно збігає кирпате дитинство. Тут щирі й гарячі серця дорослих людей допомагають юним і допитливим пізнавати світ і себе, доторкнутися до прекрасного, зробити творчі відкриття.

Ростити  особистість. Виховувати громадянина суспільства – інтелектуальної і духовно багатої, гармонійно розвинутої, національно свідомої особистості, здатної вирішувати складні проблеми, які ставить перед нею життя, - це амбітна мета колективу.

Ми працюємо заради одного: виявити і пробудити природні творчі здібності дитини, зазирнути в скарбницю її особистості. А вибір кожен згодом зробить сам.

Вікна нашого будинку світяться щастям дитинства. Центр завжди потрібен дорослим і дітям, бо живе у ньому дух творчості, таланту і радості. Тут кожна дитина знайде собі справу до душі.

Гімн Центру дитячої та юнацької творчості

В країні творчості живемо,
То ж спокій навіть і не сниться,
Все, що шукаємо – знайдемо,
Все, що задумаєм – здійсниться.

Разом відкриваєм шлях  незнаний,
Фантазій, задумів стежки,
Із добрим настроєм й піснями,
Йдемо у казку за любки.

Така вже вдача неспокійна,
Шукати нові відкриття,
У нас підтримка є надійна,
Щоб мрію втілити в життя.

Єднає вся наша сім’я.

Презентація Центру дитячої і юнацької творчості

Аналіз результативності роботи гуртків за 2016-2017 нр

Розклад роботи гуртків