Паламарчук Лідія Володимиівна

Посада: керівник гуртка «Образотворче мистецтво», «Паперопластика. Айріс».

Педагогічний стаж: 27 роки.

Освіта: Закінчила Одеський Державний Інститут ім.. К.Д.Ушинського і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Вчитель образотворчого мистецтва, креслення та художньої праці».

Творче кредо: «Творча робота можлива лише тоді, коли людина ставиться до роботи з любов’ю, коли вона свідомо бачить у ній радість».

Досягнення:

• Подяка від Виконавчого комітету Хмільницької міської ради за творчу педагогічну діяльність та плідну роботу з обдарованою учнівською молоддю (2008 р.);
  • Подяка від Виконавчого комітету Хмільницької міської ради за сумлінну, творчу педагогічну діяльність, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток освітньої галузі міста та з нагоди Дня працівників освіти (2016 р.);
  • Подяка від Управління освіти Хмільницької міської ради за вагомий внесок у справу навчання і виховання учнівської молоді та з нагоди Дня працівників освіти (2017 р.);
  • Диплом II ступеня від Вінницького обласного центру технічної творчості учнівської молоді за перемогу в обласному конкурсі на кращу методичну розробку (Номінація «Розробки освітніх проектів, програм, сценаріїв»-2017 р.).

Основні навики.

Володію технікою витинанки, оригамі, квілінг, паперкрафта, свит-дизайна, плетіння паперовими трубочками, петриківським розписом, іконописом, батік, гобелен, нітяк, різьба по дереву (тригранна) тощо.

10 професійних та основних якостей: відповідальна, організована, кмітлива, винахідлива, уважна, впевнена в собі, чесна, вірна, рада прийти на допомогу, з любовʼю і душею виконую свою роботу.

Творчі доробки: методична розробка (Номінація «Розробки освітніх проектів, програм, сценаріїв»  на обласний конкурс на кращу методичну розробку з науково-технічної творчості серед педагогів позашкільних навчальних закладів області на тему: Створення  композицій і проектів у техніці трьохвимірного квілінгу.

Розробка навчальної програми з позашкільної освіти гуртка технічного напрямку «Паперопластика. Айріс».