Образотворче мистецтво

Керівник гуртка: Паламарчук Лідія Володимирівна

Метою гуртка з малювання є:  розвиток у дітей інтересу до малювання, розширення творчих можливостей, умінь і навичок, формування творчої самостійності та пошукової діяльності, а також підтримання інтересу до різноманітних образотворчих матеріалів і нетрадиційних технік малювання.

На заняттях діти оволодівають елементарними художніми вміннями та навичками, вивчають особливості різних жанрів художнього мистецтва, знайомляться з різними стилями живопису, графіки, навчаються передавати на папері за допомогою фарби свої емоції та думки. У процесі роботи над своєю особистою картиною пізнають основи колористики та різноманіття ліній, дізнаються про основні закони композиції, принципи поєднання кольорів, правильність передачі перспективи.

майстер-клас «Квіти миру»

У нинішній час дуже важливо не залишати наодинці маленьких українців, які тимчасово проживають у нашому місті через активні воєнні дії на територіях України. Тому і педагоги Центру дитячої та юнацької творчості поспішають до дітей зі своїми творчими ідеями та цікавими проєктами.

14:30 10.08.2022

Кожен із нас – як піщинка в житейському морі…

Кожен із нас – як піщинка в житейському морі… Але якщо ми всі разом, тоді стаємо могутньою фортецею, яка мужньо, єдино і нездоланно тримає наш захист і нашу оборону. І, звісно ж, наближає той великий день – День ПЕРЕМОГИ!!!

11:06 25.03.2022

Меланки 2022

Новорічно- різдвяна програма «Щедрий вечір, добрий вечір…»

11:04 13.01.2022