Happy English

Керівник гуртка: Багрій Ольга Петрівна.

У 2017 році розпочав свою роботу гурток “Happy English”. Курс розрахований на дітей віком від 6 до 8 років. Заняття проводяться двічі на тиждень. Тривалість заняття – 2 години.

Головний акцент на заняттях гуртка робиться на розвиток комунікативних здібностей дітей. Для цього в основу навчання покладено комунікативний підхід з використанням наочних матеріалів. Під час занять діти розігрують діалоги, інсценізації, грають в ігри, змагаються.

У програмі вивчення такі теми: «Привіт! Давайте з вами познайомимось!», «Я і моя сім’я», «Світ навколо нас», «Мій дім - моя фортеця», «Про смаки не сперечаються», «Будь щасливим та здоровим!».

Тож, якщо у майбутньому ти мрієш стати перекладачем, подорожувати різними країнами світу або просто хочеш удосконалити свої навички з розмовної англійської мови, то гурток "Happy English" допоможе тобі це зробити.

Чекаємо на заняття: Середа, п’ятниця: 14.30 - 16.05.